نمایه شرکت

Imatec Digital Co.، Ltd. (کوتاه از Imatec) یک ارائه دهنده حرفه ای راه حل اختصاص داده شده به صنعت چاپ عکاسی بزرگ است.

Imatec از زمان تأسیس آن در سال 2008 متخصص در زمینه راه حلهای چاپ بزرگ بوده و شامل تامین منابع رسانه ای جوهر افشان، راه حل جوهر، انتقال غلظت، فیلم جوهر افشان (شامل فیلم پزشکی) و پشتیبانی فنی است که در خدمت چاپگرهای فرمت های مختلف کانن imagePROGRAF، EPSON Stylus Pro و SureColor، HP Designjet و Scitex، Roland، Mimaki و Mutoh. با توسعه سالها، Imatec به طور گسترده ای فناوری پیشرفته و مدیریت را به تولید برای کیفیت برتر و خدمات سفارشی معرفی کرده است. همانطور که همیشه، Imatec در بازارهایی با استانداردهای بالا با کیفیت قابل اطمینان و هزینه های رقابتی سروکار دارد.

خدمات Imatec به عنوان یک ارائه دهنده یکپارچه یکپارچه حرفه ای، خدمات Imatec زمینه های مختلفی را پوشش می دهد، چاپ D igital، هنر عکاسی، تولید عکس، نمایش تبلیغات، طراحی CAD، تولید صفحه، چاپ پارچه، نقل قول انتقال و غیره

در حال حاضر Imatec تبدیل به یکی از بازیکنان با نفوذ ترین بین المللی در این زمینه شده است. ما همواره در کنار هم خواهیم بود با ارائه راه حل های چاپی کلی به عنوان یک شرکت پیشرو در سطح جهانی در صنعت چاپ و فرمت گسترده.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

در طول سال های اخیر، Imatec Digital Co.، Ltd. از یک دستگاه چاپ جوهر افشان مجزایی به یک ارائه دهندگان راه حل چاپ حرفه ای و با کیفیت بالاتری از واردات راه حل های یکپارچه در صنعت قالب بندی بزرگ استفاده کرده است.

»در سال 2008، Imatec Digital Co.، Ltd. تاسیس و نخستین خط تولید کاغذ جوهر افشان را که یکی از پیشرفته ترین خطوط در چین بود، سرمایه گذاری کرد.

»در سال 2009، Imatec به تازگی 3 خط تولید دیگر را افزایش داده است.

»در سال 2010، Imatec در مواد چاپی با فرمت های بزرگ شروع به کار کرد و Inks / Cartridges را به نمونه کارهای ما عرضه کرد.

»در سال 2011 Imatec به طور رسمی ایستگاه" راه حل چاپ بزرگ "را شکل داد، شروع به تمرکز بر مفهوم" راه حل های مجتمع "برای به اشتراک گذاشتن با شرکای ما.

»در سال 2012، در سال 2012 در دروپا در سال 2012، محصولات و راه حل های چاپ ما به طور گسترده توسط مشتریان از جهانی پذیرفته شد.

»در سال 2013 Imatec سرمایه گذاری و کارخانه جوهر افشان را با توافق رسمی شرکت نمود.

»در سال 2014، در اوایل سال جاری، ما تبدیل به ارشد ارشد شرکت کانن / HP در چین می شود.

»در سال 2015، Imatec تجهیزات پیشرفته برای نیاز به کارایی تولید را معرفی کرد.

در حال حاضر، Imatec دیجیتال شرکت، آموزشی ویبولیتین توانایی عرضه و کیفیت خدمات را بسیار تقویت کرده است. ما تبدیل به یک بازیکن مهم در پرونده از راه حل های چاپ بزرگ قالب شده است. در همین حال، ما در حال بهبود خودمان هستیم تا با آخرین فن آوری چاپ همگام شود.

Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd Imatec Digital Co.,Ltd
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : RiteColor و Imatec

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 3500,000-5,000,000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%