aboutus
خط تولید

Imatec همیشه در کنار سطح پیشرفته ترین محصولات تولیدی قابل اعتماد است. خط تولید بالغ مزایای واضح ما نسبت به دیگران است. این واقعا کمک می کند تا Imatec بیشتر رقابتی کند.

خط پوشش:

تکنولوژی پوشش در کل مراحل تولید مهمترین است. کیفیت پوشش تعیین کیفیت چاپ و عملکرد رنگ را تعیین می کند. Imatec این کار را به خوبی بر روی تیم فنی با تجربه و خطوط پوشش (تجهیزات) انجام می دهد.

خط برش و بسته بندی:

ماشین آلات برش و غلتک کاملا اتوماتیک برش و بسته بندی رول را کارآمدتر می کنند، که به کاهش هزینه های کار و قیمت محصولات کمک می کند. با تشکر از این کار کارآمد، Imatec در زمینه همکاری های تجاری انعطاف پذیرتر عمل می کند.

مرکز تست:

Imatec قبل از خروج کارخانه در مرکز تست در پرینترهای Epson، Canon، Roland، HP و غیره، روند تست دقیق را برای هر دسته از محصولات انجام می دهد. پس از اجرای Standard Operation Procedure (SOP) Imatec در کنترل و مدیریت کیفیت، محصولات به طور گسترده ای مورد تمسخر قرار گرفته اند توسط مشتریان و شرکای جهانی.

انبار:

انبار بزرگ برای ذخیره محصولات به پایان رسید.

OEM / ODM

ما در حرفه ای مشتریان را با بسته بندی نام تجاری ما "Imatec"، "RiteColor" و همچنین با مشتری OEM Packing ارائه می دهیم. تمام بسته بندی نصب شده به شدت با توجه به طراحی مشتریان و خواسته های مشتریان است. تیم طراحی ما در کل فرایند طراحی OEM شرکت خواهد کرد. در زیر نام خود "Imatec" است.

تمام مواد بسته بندی شده در کارتن، و سپس پالت. با مشتریان جعبه کارتن نصب شده، علامت برچسب موجود در کارتن و پالت

تحقیق و توسعه

Imatec Digital Co.، Ltd. یک شرکت جامع در چاپ بزرگ (به اختصار "LFP") است که شامل مدل تحقیق و توسعه، تولید، بازاریابی و سرویس All-in-One می باشد. ما یک تیم تحقیق و توسعه با تجربه ترین و قوی را برای نوآوری رسانه های Inkjet و جوهر داریم. هر سال Imatec بیش از 3 درصد از درآمد فروش ما را به عنوان هزینه تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند تا با آخرین فن آوری چاپ این نام های پیشرو در جهان هماهنگ باشد.

Imatec شرکت فن آوری معمول در مناطق شرق چین در زمینه صنعت LFP است. ما جدیدترین ماشین ها را برای انجام هر آزمایش و تست تحت استانداردهای ISO9001، SGS، RoHS اتخاذ می کنیم.

احترام ما به روند سختگیرانه:

تحقیق و توسعه ⇒ تست ⇒ تولید ⇒ کنترل کیفیت ⇒ بسته بندی ⇒ تحویل.

استانداردهای ما:

استانداردهای بین المللی: ISO9001، SGS، RoHS، FSC

موقعیت ما در بازارها:

از زمان شروع، Imatec خود را در بازارهای استاندارد استاندارد بالا قرار می دهد، به عنوان مثال، آمریکای شمالی، اروپا، اقیانوسیه و غیره، که به رسانه های پرینتر جوهر افشان بالا و جوهر برای نیازهای چاپی خود نیاز دارند.

اطلاعات تماس