خانه

Imatec Digital Co.,Ltd کنترل کیفیت

نظرات مشتریان
Everything arrived safely , in excellent condition - The Pigment Inks look very close to our oem ink and it also works fine for me. Many thanks.

—— Ed Walker - USA

We received the paper in good condition- We like the Luster paper, the quality is really like the original Epson paper, we'd like to your exclusivity.

—— Brad - USA

We are doing very good with your inks PFI-701 and 706 for Canon plotters. Please share me other compatible inks and media for Canon, HP and Roland.

—— Nedal Odeh - U.A.E

We received all the packages. Everything is as expected. 260gr premium luster paper works perfectly on our Epson 9900. We'll have a good order. Thanks

—— CharlesD from Canada

Yours RC satin/luster papers & Synthetic paper have been tested. It went overall very well. Thank you!!

—— Hide.K - Japan

We've printed 410gsm matte cotton canvas and 260gsm poly canvas for photo reproduction on Canon iPF8300. Very ideal results. I like it! Thank U.

—— Milan Pol - Italy

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

مشخصات کنترل کیفیت:

کنترل کیفیت مهم ترین روش در طول تولید ما است. برای اطمینان از کیفیت رضایت مشتریان و توان رقابتی، تنها بهترین مواد اولیه موجود را می پذیریم. این اساسا به ما کمک می کند تا محصولاتمان را درخشانی در زمینه رنگ، بیان رنگ، دوام و ثبات نشان دهیم. از R & D به مرکز تست، ما با پیشرفته ترین دستگاه ها و کارکنان حرفه ای مجهز به آخرین پیشرفت فن آوری چاپ می باشیم. هر روش در حین تولید به شدت در سطوح و استانداردهای مختلف کنترل می شود. ما به طور صریح با صداقت و اخلاقیات خدمات خوب ارائه می دهیم. ما شما را به عنوان یک شریک مبتنی بر کیفیت برتر می بریم.

تست چاپ
ما پرینترهای اصلی نصب شده مانند اپسون، کانن، HP، Roland را معرفی کردیم تا آزمایش چاپ برای رسانه های جوهر افشان و جوهرهایمان را انجام دهیم. ما معمولا با جوهر اصلی و جوهر Imatec چاپ می کنیم تا بیان رنگ، محدوده رنگ، دوام، ثبات، مقاومت در برابر خراش و غیره را ببینیم. از طریق تست چاپ، چاپ با جوهر اصلی و چاپ با جوهر Imatec مشابه است.

ICC Profile Identifying
مشخصات ICC روش خوبی برای ارزیابی دقت رنگ چاپ است. ما توصیه Xrite را برای ایجاد و شناسایی نمایه ICC برای کاغذ جوهر افشان و جوهرمان اتخاذ می کنیم. ICC ما بسیار نزدیک به اصل اصلی کانن / اپسون است، به طوری که افرادی که از کاغذ و جوهر ما استفاده می کنند معمولا نیازی به ایجاد پروفایل جدید در هنگام نوشتن سریع از OEM به ما نیست.

تضمین کیفیت
"تضمین کیفیت" مهمترین رقابت شرکت ما است. ما در مدیریت کیفیت بسیار بیشتر تمرکز می کنیم. شرکت در ایجاد محصولات، جایگاه خوبی برای ایجاد صداقت است. ما به هر مشتری احترام می گذاریم تا هر اطمینانی را در اینجا به شما ارائه دهیم و همکاری های دو جانبه ای را ایجاد کنیم.

اطلاعات تماس
Imatec Digital Co.,Ltd

تماس با شخص: Mr. David Wang

تلفن: 86-25-69671093

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)