aboutus
مشخصات QC

مشخصات کنترل کیفیت:

کنترل کیفیت مهم ترین روش در طول تولید ما است. برای اطمینان از کیفیت رضایت مشتریان و توان رقابتی، تنها بهترین مواد اولیه موجود را می پذیریم. این اساسا به ما کمک می کند تا محصولاتمان را درخشانی در زمینه رنگ، بیان رنگ، دوام و ثبات نشان دهیم. از R & D به مرکز تست، ما با پیشرفته ترین دستگاه ها و کارکنان حرفه ای مجهز به آخرین پیشرفت فن آوری چاپ می باشیم. هر روش در حین تولید به شدت در سطوح و استانداردهای مختلف کنترل می شود. ما به طور صریح با صداقت و اخلاقیات خدمات خوب ارائه می دهیم. ما شما را به عنوان یک شریک مبتنی بر کیفیت برتر می بریم.

تست چاپ
ما پرینترهای اصلی نصب شده مانند اپسون، کانن، HP، Roland را معرفی کردیم تا آزمایش چاپ برای رسانه های جوهر افشان و جوهرهایمان را انجام دهیم. ما معمولا با جوهر اصلی و جوهر Imatec چاپ می کنیم تا بیان رنگ، محدوده رنگ، دوام، ثبات، مقاومت در برابر خراش و غیره را ببینیم. از طریق تست چاپ، چاپ با جوهر اصلی و چاپ با جوهر Imatec مشابه است.

ICC Profile Identifying
مشخصات ICC روش خوبی برای ارزیابی دقت رنگ چاپ است. ما توصیه Xrite را برای ایجاد و شناسایی نمایه ICC برای کاغذ جوهر افشان و جوهرمان اتخاذ می کنیم. ICC ما بسیار نزدیک به اصل اصلی کانن / اپسون است، به طوری که افرادی که از کاغذ و جوهر ما استفاده می کنند معمولا نیازی به ایجاد پروفایل جدید در هنگام نوشتن سریع از OEM به ما نیست.

تضمین کیفیت
"تضمین کیفیت" مهمترین رقابت شرکت ما است. ما در مدیریت کیفیت بسیار بیشتر تمرکز می کنیم. شرکت در ایجاد محصولات، جایگاه خوبی برای ایجاد صداقت است. ما به هر مشتری احترام می گذاریم تا هر اطمینانی را در اینجا به شما ارائه دهیم و همکاری های دو جانبه ای را ایجاد کنیم.

اطلاعات تماس